Mobcomplekt

Кошик

Оплата

Доступні такі варіанти оплати:

Оплата при отриманні у відділенні Нової Пошти (наложений платіж). Цей спосіб дозволить Вам оглянути товар перед оплатою. Але він дорожче приблизно на 30 грн (комісія перевізника за переказ коштів).

Оплата з будь-якої карти Visa, MasterCard, або через Приват24 за допомогою системи онлайн платежів WayForPay. Цей спосіб безпечний, швидкий та зручний. Одразу після оформлення замовлення Вас переадресує на сторінку оплати, де за кілька простих кроків можна буде здійснити переказ. Після успішної оплати, статус Вашого замовлення автоматично зміниться на "Оплачене".

Оплата звичайним переказом на картковий рахунок. Після підтвердження замовлення, ми найбільш зручним способом (SMS, Viber, E-mail) відправимо Вам номер картки, яку можна буде поповнити без комісії у будь-якому терміналі або за допомогою додатків Приват24, Монобанк чи іншого інтернет-банкінгу.

Оплата в офісі Мобкомплект, при самовивозі. Ви можете розрахуватись як готівкою, так і карткою, або смартфоном за допомогою технології безконтактної оплати PayPass.