Mobcomplekt

Кошик

Навушники

Навушники Borofone BM13 мають ергономічний та стильний дизайн. Вони чудово підійдуть для повсякденного прослуховування музики, відеочатів, конференцій, уроків, онлайн ігор. На проводі розташований мікрофон, та кнопка відповіді/скидання виклику. В комплекті три розміри амбушур, тому можна впевнено ск..
90 грн
Навушники Borofone BM20 з мікрофоном на проводі, можна використовувати для буд-яких цілей: слухати музику, розмовляти у відеочаті або по телефону, грати в онлайн ігри, брати участь в конференціях. В комплекті три пари змінних амбушур різного розміру. Навушники виконані в зручному ергономічному дизай..
90 грн
Навушники Borofone BM21 оснащені мікрофоном, який розташований на проводі, поруч з кнопкою керування. В комплекті три парі змінних амбушур різного розміру. Навушники можна використовувати як гарнітуру для дзвінків, спілкуватись у відео та голосових чатах, грати в онлайн ігри...
90 грн
Навушники Borofone BM22 виконані в мінімалістичному, ергономічному дизайні. Завдяки мікрофону який розташований на проводі, їх можна використовувати не тільки для прослуховування музики, а й для спілкування по телефону, у відеочатах, в онлайн іграх. В комплекті є змінні амбушури різних розмірів в кі..
140 грн
Навушники Borofone BM29 з мікрофоном black
Популярний
Навушники Borofone BM29 мають мікрофон на проводі, що дозволяє використовувати їх як гарнітури при розмовах по телефону, у відео та голосових чата, в онлайн іграх. Навушники сумісні з усіма операційними системами та пристроями, які мають стандартний роз'єм 3,5 мм mini Jack. В комплекті три парі змін..
90 грн
Навушники Borofone BM31 з мікрофоном white
Популярний
Навушники Borofone BM31 мають на проводі мікрофон, який дозволяє використовувати їх як гарнітуру для розмов по телефону, спілкування у голосовому та відео чатах. Також на проводі є кнопка керування викликом та програванням музики. Навушники сумісні з усіма пристроями які мають стандартний роз'єм 3,5..
60 грн
Навушники Borofone BM33 з мікрофоном black
Популярний
Навушники Borofone BM33 можна використовувати для повсякденного прослуховування музики, спілкування в різноманітних відео та голосових чатах. На проводі розташований мікрофон та кнопка управління викликом і програванням музики. В комплекті є змінні амбушури різного кольору. Borofone BM33 сумісні з у..
90 грн
Навушники Borofone BM34 виконані в незвичайному стильному дизайні. На проводі є кнопка управління викликом і програванням музики, а також мікрофон, який дозволяє використовувати навушники як гарнітуру при спілкуванні по телефону або у різноманітних відеочатах. Borofone BM34 сумісні з будь-якими прис..
110 грн
Навушники Borofone BM35 мають зручну анатомічну форму, а також комплект змінних амбушур різного розміру. Тому вони підійдуть під будь-яку форму вуха. На проводі розташована кнопка за допомогою якої можна керувати викликом та програванням музики. Поруч з кнопкою є мікрофон, він дозволить використовув..
90 грн
Навушники Borofone BM38 мають зручну анатомічну форму. В комплекті є змінні амбушури різних розмірів. На проводі навушників розташована кнопка керуванням викликів і програванням музики. Поруч з нею мікрофон, завдяки якому Borofone BM38 чудово підійдуть для спілкування по телефону або у різних голосо..
90 грн
Навушники Foxconn Pods 3.5mm white
Популярний
Навушники Foxconn Pods виконані в мінімалістичному і дуже популярному дизайні. На проводі розташовані кнопки управління гучністю, викликом і програванням музики. Поряд з кнопками також є мікрофон, який дозволяє використовувати навушники як гарнітур і спілкуватись по телефону або у біль-яких відеочат..
40 грн
Навушники Hoco M1 Pro з мікрофоном white
Популярний
Вакуумні навушники Hoco M1 Pro виконані в зручному популярному дизайні. На проводі розташований мікрофон, а також кнопки регулювання густості та управління викликом. В комплекті три пари змінних амбушур різних розмірів. навушники підходять під всі пристрої які мають стандартний аудіо вихід 3,5 мм..
110 грн
Показано від 1 до 12 з 214 (всього сторінок: 18)